КС долучили до протистояння у ФДМ

  Порядок призначення голови Фонду держмайна і право Управління Державної охорони контолювати приміщення Фонду. Ці два питання має розглянути Конституційний суд - таке звернення Андрія Портнова та 50 його однопартійців.

  Бютівці вважають, що УДО, яке нині охороняє роботу Валентини Семенюк-Самсоненко, не має на це підстав, а вартувати у фонді можуть винятково бійці МВС. Крім того, депутати вважають, що для зміни керівництва цілком досить постанови Кабміну, який, нагадаю, призначив керувати Андрія Портнова. Тоді як президент та Валентина Семенюк наполягають, що для цього потрібне рішення Верховної Ради.

  Між тим, щоби не поглиблювати протистояння - сьогодні скасували нараду прем`єрки з керівниками регіональних відділень фонду. За словами самого Портнова - щоби не підставляти людей, адже нове керівництво пообіцяло звільнити усіх, хто не приїде до Києва. А напередодні глава Секретаріату Президента Віктор Балога розіслав в усі області листи, в яких наказав залишатися на місцях. Валентина Семенюк-Самсоненко теж заявляє: наради бути не повинно, адже такі збори, які планували провести у Кабміні, були б незаконними.

  Валентина Семенюк-Самсоненко, голова Фонду державного майна України: "Ще до мого приходу на роботу у фонд державного майна в січні місяці 2005 року був виданий указ в якому заборонено регіональним відділенням фонду держмайна України виїздити на інші адреси, крім Кутузова 18/9 і це повинно буди зі згоди фонду державного майна і його керівника,який знаходится в цьому приміщенні".

  Попередній матеріал
  Олімпійське полум`я вітають у Хайкоу
  Наступний матеріал
  Балога закликає уряд та коаліцію виконувати положення коаліційної угоди
  Теги:
  Loading...