фото ua.korrespondent.net

Круглий стіл: влада хоче роззброєння, а сепаратисти ображаються на "колорадів"

  Зупинити протистояння та війну у східних регіонах України та не піддаватися вимогам терористів.


  Із таким зверненням до представників місцевої влади Луганська та Донецька звернулися екс-президент України Леонід Кравчук та діючий прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.

  Зараз в Харкові триває засідання другого круглого столу національної єдності. Присутні представники Кабміну на чолі з прем'єром, представники місцевої влади, низка народних депутатів, представники моніторингової місії ОБСЄ в Україні, активісти Євромайдану та "антимайдану", а також громадські діячі та керівники релігійних організацій.

  Леонід Кравчук зазначив: відведення військ можливе лише за умови негайного роззброєння терористів, а Арсеній Яценюк закликав мешканців Сходу не боятись терористів і вести діалог.

  Представники ж місцевої влади східних областей висунули владі власні вимоги. У першу чергу – зупинити антитерористичну операцію, а окрім цього - переглянути статус російської мови і офіційно вибачитися за термін "кологради" до тих, хто носить "георгіївські" стрічки.

  Депутат Луганської облради Андрій Черкасов, наприклад, назвав першим політиком, який вжив слово "колоради", міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, тож від нього і зажадав вибачень. А мер Луганська Сергій Кравченко назвав необхідними умовами миру виведення українських військ та оголошення федералізації.

  Разом з тим, представники Донбасу жодним словом не засудили російських диверсантів і екстремістів, котрі ширять терор у регіоні.
  Попередній матеріал
  У Києві стартували Дні Європи
  Наступний матеріал
  У Нацгвардії визнали зраду кількох солдатів у Донецьку – проти них відкрили справу