Кравчук стурбований ситуацією із утисками "5 каналу" та ТВі (відео)

  Обмеження свободи слова нинішньою владою - може призвезти до тоталітаризму. У цьому переконаний перший Президент України. Леонід Кравчук стурбований ситуацією із утисками 5 каналу та ТВі.
  На його думку, політику контролю медіа - проводить оточення нинішнього Президента, але не без відома самого Віктор Януковича. На думку Кравчука, без незалежних ЗМІ - неможливий розвиток демократії у країні. Крім того, це створює проблеми і для самої влади на чолі із президентом. Адже він не може отримати альтернативну інформацію ніж ту, яку йому подають державні органи.

  Леонід Крачук, перший Президент України: "Ті проблеми які йдуть зараз довкола ТВІ, 5 каналу, я вважаю що ми недооцінюємо їх небезпеку. Недооцінюємо! Як досвічена в ідеології людина, як людина яка 30 років займалася безпосередньо засобами масової інформації, я говорю про себе, я вам можу сказати що це є небезпечний початок того процесу, який може назватися тоталітарне обмеження і перш за все воно начнеться із свободи слова, що й ми маємо насправді".

  Попередній матеріал
  У Колумбії затримали одного з найвпливовіших наркобаронів світу
  Наступний матеріал
  Сьогодні у Києві прощалися із Олесем Ульяненком
  Теги: