Кожем`якін: опозиція сумнівається у легітимності нового парламенту [відео]

  У легітимності нового парламенту сумніваються в опозиції. Про це йдеться у заяві фракції БЮТ-"Батьківщина", яку на погоджувальній раді зачитав її лідер Андрій Кожем`якін.

  Бютівці, зокрема, наголосили: оголошені Центрвиборчкомом результати волевиявлення - не відображають справжнього вибору громадян. Крім того, під час парламентських перегонів були зафіксовані масові порушення, що їх підтверджують і вітчизняні, і міжнародні спостерігачі, йдеться у заяві. Утім, опозиціонери виступають проти перевиборів на проблемних округах, та вимагають лише переголосування - тобто, вони проти того, аби на цих округах висували нових кандидатів, і наполягає на переголосуванні виключно за тих, хто був у списках кандидатів 28-го жовтня. Натомість в Партії регіонів наполягають на повторному волевиявленні. І прогнозують - воно відбудеться не раніше березня наступного року.

  Андрій Кожем`якін, лідер фракції БЮТ-"Батьківщина": "Результат, який оголосила ЦВК – це результат системних фальсифікацій, підкупу виборців, використання адмінресурсу, силового втручання у виборчий процес і повністю залежної судової системи. Ми зробимо все можливе, щоб фальсифікатори парламентських виборів були покарані. Щоб наші товариші, які отримали законну перемогу на виборах по одномандатних виборчих округах, зайняли своє місце у Верховній Раді".

  Олександр Єфремов, лідер фракції Партії регіонів: "Никто не будет проводить выборы, ставить сегодня отсчет и проводить выборы, к примеру, 14 января - вы прекрасно понимаете почему. А быстрее всего выборы будут ставиться на март".

  Володимир Литвин, спікер ВРУ: "Центральна виборча комісія, говорячи про проблемні округи, повинна була витребувати виборчу документацію і своїми силами організувати підрахунок голосів і прийняти відповідне рішення".

  Нагадаємо, нині у парламенті зареєстровано вже чотири законопроекти про переголосування та перевибори на одномандатних округах. Їх автори - бютівці Володимир Яворівський та Юрій Одарченко, а також нунсівець Юрій Кармазін та регіонал Олександр Козуб.

  Попередній матеріал
  Туман на пів дня паралізував транспорт на південному сході Китаю
  Наступний матеріал
  ЦВК зареєструвала уже 46 новообраних нардепів
  Теги: