5 канал

Корупціонери намагаються повернути парламент до політичного рабства – Фірсов

  Екс-депутат від "БПП" Єгор Фірсов зробив заяву щодо позбавлення його депутатського мандату

  Сьогодні під час засідання Верховної Ради декілька депутатів оточили парламентську трибуну, вимагаючи від спікера ВР Володимира Гройсмана надати слово колишньому депутату від "БПП", якого нещодавно позбавили мандату. Під час свого виступу Єгор Фірсов заявив, що вважає рішення з'їзду партії, а також ЦВК неправомірними.

  "Корупціонери намагаються повернути парламент до банального політичного рабства. Корупціонери, щоби продовжувати грабувати, повинні мати кишеньковий парламент і кишенькових дресированих депутатів. Рішення з'їзду "БПП", де півсотні делегатів закриваються і ховаються від преси й ухвалюють якесь рішення – абсолютно абсурдне. Так само, як і рішення членів Центральної виборчої комісії, чиї повноваження завершилися ще в 2014 році", - сказав він.  

  Нагадаємо, 25 березня з'їзд партії БПП "Солідарність" вирішив відібрати депутатські мандати у Миколи Томенка та Єгора Фірсова, які раніше вийшли з однойменної фракції. Згодом ЦВК визнала обраними двох депутатів від БПП замість Томенка і Фірсова. Вакантні місця у парламенті обійняли Олександр Бригинець та Дмитро Білоцерковець.

  Як повідомляв 5.ua, 8 лютого 2016 року народний депутат Єгор Фірсов заявив про вихід із фракції "Блок Петра Порошенка" у Верховній Раді України. До того, 2 лютого, спікер парламенту зачитав на засіданні ВР заяву про вихід народного депутата Миколи Томенка з фракції "БПП "Солідарність".

  Попередній матеріал
  За останній тиждень сапери в зоні АТО знешкодили понад 500 вибухонебезпечних предметів
  Наступний матеріал
  Гройсман офіційно повідомив про дострокове припинення повноважень Томенка і Фірсова
  Теги:
  Loading...

  Гройсман офіційно повідомив про дострокове припинення повноважень Томенка і Фірсова

  ЦВК визнала обраними двох депутатів від БПП замість Томенка і Фірсова

  З'їзд партії БПП "Солідарність" вирішив відібрати депутатські мандати у Томенка та Фірсова

  Нардеп Фірсов виходить з фракції БПП