Корнякова: Кримінальної справи проти Тимошенко не порушували

  Жодної справи проти Тимошенко - Генеральна прокуратура не порушувала. Про це каже заступниця генпрокурора Тетяна Корнякова. Вона зазначила: ГПУ таки отримала листа від СБУ, в якому прописані факти національної зради глави уряду. Утім, Генпрокуратура - прохання СБУ не задовольнила, бо оперативно-слідчу групу створюють лише для розслідування кримінальної справи.
  Нагадаємо, у державній зраді і політичній корупції  пані Тимошенко  звинуватив Секретаріат Президента, і документи, які нібито доводять ці факти, - надіслав до СБУ.

  Тетяна Корнякова, заступник генерального прокурора: "Не було ніякої справи. Був лист (СБУ), в якому було висловлено факти і припущення, просили створити слідчо-оперативну групу. Але така група створюється лише для розслідування в рамках кримінальної справи, що вимагає спільного розслідування".

  Крім того, Корнякова повідомила: вона особисто не бачила звернення до Генпрокуратури Юлії Тимошенко про те, що за прем`єркою цілодобово стежать, а також прослуховують її телефонні розмови.
  Попередній матеріал
  Кабмін затвердив макропоказники на наступний рік
  Наступний матеріал
  Україна посіла 145 місце у рейтингу сприятливого середовища для розвитку власної справи
  Теги:
  Loading...