5 канал

Корчілава: Захід не бачить в Україні союзника, а "окремо ми – всі хороші хлопці"

Росії не потрібна успішна Україна, зокрема Донбас

Росії необхідний заморожений конфлікт на території України, який можна у будь-який час розморозити. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив політичний експерт Бачо Корчілава.

"Росії умовно не потрібен успішний Донбас, успішна Україна. Їй потрібен конфлікт як такий, щоб у потрібний момент його розморожувати. Наприклад, в України починає щось виходити, вони (РФ – 5.ua) починають його розморожувати, так як він існує на території Молдови, так само як існують два конфлікти на території Грузії, Карабаха", – зазначив він.

Зі слів Корчілави, в Україні наразі немає командної роботи, яка б привела до великих результатів.

"Росія дуже добре навчилася за ці довгі роки в цих багатьох конфліктах як використовувати правильно ці важелі ... мене більше дивує те, що ми погано працюємо в цей момент. Не можна порівнювати ресурси навіть багатого нафтою Азербайджану чи ресурси Грузії, Молдови з ресурсами і можливостями України. Україна повинна це все робити набагато швидше і сильніше. Якщо ці маленькі країни навчилися боротися проти цієї агресії, балансуючи, і ти коли говориш із західними дипломатами, вони прямо тобі кажуть, що Азербайджан для нас - прогнозований союзник, Грузія – прогнозований, а ми, на жаль... Окремо ми – всі хороші хлопці, всі намагаємося щось зробити, але командно я поки не бачу і вони не бачать командних дій, які б привели до великих результатів", – зауважив експерт. 

Нагадаємо, як заявив в ефірі "5 каналу" директор центру "Українські студії стратегічних досліджень" Юрій Сиротюк, "вічних друзів" немає – Європа розчаровується в Україні.

Попередній матеріал
"Вічних друзів" немає: Європа розчаровується в Україні – експерт
Наступний матеріал
Порошенко зустрівся з президентом ЄБРР: стало відомо, про що говорили

Політоглядач: Якби західні друзі не викручували руки українській владі, нічого б не було

Західні країни бояться загнати Путіна в кут – Зеркаль

Президент Єврокомісії не бачить аргументів для скасування санкцій проти Росії

Єврокомісар: ЄС матиме проблеми, не надавши Україні безвіз, однак 2016 рік – надто амбітна мета

Бізнес-форум "ЄС - Україна: Можливості для європейського бізнесу" - відео

5 канал - трансляція наживо