ukrinform.ua

Корбан: Я не давав згоду на відставку з посади голови політради "Укропу"

  Геннадій Корбан не давав згоду на відставку з посади керівника політичної ради партії "Укроп".

  Про це він заявив у понеділок, 25 січня 2016 року, після засідання в Апеляційному суді Києва, де розглядались скарги його адвокатів на рішення Дніпровського районного суду столиці про зміну політику запобіжного заходу з домашнього арешту на тримання під вартою, повідомляє "Укрінформ".

  Корбан наголосив: "Політрада повинна зібратися ще раз і обговорити своє рішення. Письмової своєї згоди я не давав на відставку з посту голови політради. Можливо, це технічне рішення. Мені складно це коментувати, оскільки я маю обмежене спілкування, тільки зі своїми адвокатами, тому мені складно сказати чим технічно керувалися члени президіуму політради, коли збиралися і приймали таке рішення".

  Водночас Корбан заявив, що політрада партії "Укроп" збереться найближчим часом. Він допускає, що можливо були якісь розмови про те, що він технічно не може сьогодні виконувати функції голови політради. Він підкреслив, що всі рішення політради мають бути вивірені і погоджені з усіма її членами.

  "Крім того, коли обирається лідер партії по тій технології, яка у нас є, обирається та людина серед членів партії, яка має найвищий рейтинг серед інших членів партії. Тому я думаю, що партія взмозі провести такий праймеріз", - підкреслив Корбан.

  За інформацією "УНІАН", сьогодні Апеляційний суд Києва на 2 лютого 2016 року переніс розгляд скарги адвокатів лідера партії "Укроп" Геннадія Корбана на рішення Дніпровського районного суду столиці про тримання його під вартою.

  Як повідомляв, 23 січня 2016 року Корбана усунули з посади голови політради партії "Укроп". Його місце тимчасово посів Денис Борисенко. Того ж дня в "Укропі" підтвердили інформацію про відставку Корбана. Нагадаємо, політика підозрюють у створенні злочинної організації, привласненні коштів в особливо великих розмірах та викраденні людей. 

  Попередній матеріал
  ПАРЄ обрала собі нового чільника
  Наступний матеріал
  Лисенко: Російські куратори обліковують загиблих у лавах бойовиків як поранених

  Злочинне угруповання Корбана і його політичні проекти фінансувалися з одного джерела – ГПУ

  ГПУ спростувала заяви захисту Корбана щодо фальсифікації документів

  Суд переніс розгляд скарги Корбана і долучив до справи свідчення лікаря про його стан здоров'я

  Корбана з Інституту Амосова перевели до СІЗО СБУ