Конституційна Асамблея почне свою роботу не раніше наступного року – Лавринович

  Конституційна Асамблея почне свою роботу не раніше ніж наступного року, оскільки внесення змін до Конституції має відбуватися вдумливо, спокійно, при широкому діалозі науковців конституціоналістів, інститутів громадянського суспільства всіх політиків в Україні Про таке в ефірі «5 каналу» заявив міністр юстиції Олександр Лавринович.

  «Реально, я розумію, що працювати така Асамблея може почати не раніше наступного року. Вважаю, що в цьому не має нічого такого, щоб викликало якійсь подив, чи застереження, оскільки внесення змін до Конституції має відбуватися вдумливо, спокійно, при широкому діалозі науковців конституціоналістів, інститутів громадянського суспільства всіх політиків в Україні, оскільки основний закон має об’єднувати все суспільство, всіх громадян України. Не можуть бути прийняти якісь рішення, які будуть конфліктними, або які будуть провокувати конфлікти», – заявив Лавринович.
   
  Тим самим Лавринович заперечив заяву керівника Головного управління з питань конституційно-правової модернізації Адміністрації Президента Марини Ставнійчук, яка в інтерв’ю «5 каналу» повідомила, що формування Конституційної Асамблеї може розпочатись вже найближчим часом - у липні.

  Попередній матеріал
  Астронавти терміново евакуювалися з МКС
  Наступний матеріал
  Лавринович: Рішення Європейського суду щодо позовів Луценка та Тимошенко в Україні будуть виконані
  Теги: