5 канал

Конкурс на обрання голови Антикорупційного бюро відбуватиметься у прямому ефірі - Гопко

У законі про створення Антикорупційного бюро чітко прописані механізми, які дозволять прозоро обрати очільника цього відомства.

Про таке в ефірі "5 каналу" заявила народний депутат з фракції "Самопоміч" Ганна Гопко.

"Зараз подалось більше 50 людей, і та комісія конкурсна, яка є складається з моральних авторитетів цієї країни. Конкурс і інтерв’ю буде в прямому ефірі і кожен громадянин України буде бачити найкращих кандидатів, їхні програми, як вони збираються боротися. Насправді та людина, яка стане головою Антикорупційного бюро в країні, яка за 23 прогнила корупцією – це достатньо смілива людина, життя якої, якщо вона реально буде боротися, буде під загрозою, як і члени її сім’ї. Тому що воювати з мафією, яка обкрадала державу, повертати гроші, які за останній рік ні прокурор, призначений "Свободою", ні призначений Петром Олексійовичем Віталій Ярема, не змогли  повернути кошти з рахунків Арбузова, Пшонки, Захарченка. Ми бачимо, як такі люди як Єфремов спокійно гуляють собі в Парижі, Злочевського в британському банку заблоковані рахунки не було повернуто", – заявила Гопко.

"Серед претендентів є достойні люди, і зараз нам важливо, як депутатам, зробити, щоб процес відбору був прозорим, і для цього там прописано  - пряма трансляція, потім парламент буде затверджувати. Якщо парламент із трьох фіналістів буде обирати якусь кандидатуру, яка буде не влаштовувати  суспільство, то я думаю, що парламент не проголосує", – зазначила вона.

Попередній матеріал
ОБСЄ закликає оголосити перемир‘я біля Дебальцевого, щоб евакуювати мирних жителів
Наступний матеріал
Український суд заочно заарештував екс-міністра Клименка

Непорозуміння щодо законопроекту про створення Антикорупційного бюро не треба було виносити до сесійної зали – депутат

Очолити Антикорупційне бюро хоче вже понад 50 людей - Гопко

Голову Антикорупційного бюро не можна ставити в залежність від ВР - Черненко

Рада прийняла закон про Антикорупційне бюро