5.ua

Комуністи можуть зірвати завтрашнє засідання ВРУ [відео]

  Припускають, що 7-го листопада, з приводу річниці Жовтневої революції, комуністи можуть принести до парламенту свою символіку та гасла, і цим спровокують націоналістів зі «Свободи» на бійку. Через конфлікт питання Тимошенко не розглядатимуть. На засідання Верховної Ради у четвер, нагадаємо, планують прийти також представники місії Європарламенту Пет Кокс та Олександр Квасневський.

  Арсеній Яценюк, лідер фракції ВО "Батьківщина": «Я переконаний, що фракції опозиції зроблять все, щоб не піддатися на жодну провокацію, яку планую є Партія регіонів».

  Олег Тягнибок, лідер фракції ВО "Свобода": «Комуністи своє отримають. Завтра все буде в порядку. Опозиція проголосує євроінтеграційні закони. Влада покаже свою неспроможність, дволикість, буде провалювати євроінтеграційні закони. Може, влада й буде організовувати якісь провокації. Але кожного разу, коли вона організовує такі ганебні речі, їй нічого не вдається».

  Спірідон Кілінкаров, народний депутат, КПУ: «Мы готовы к любым провокациям, но это будет их ответственность за то, что будет в парламенте».

  Попередній матеріал
  Нардепи не захотіли скасувати пенсійну реформу і власні привілеї
  Наступний матеріал
  Регіонали відклали розгляд питання Тимошенко
  Теги:
  Loading...