Комуністи мітингували в Донецьку – хочуть до Митного союзу

  Зібрання на підтримку референдуму про вступ України до Митного союзу відбулося у центрі Донецька. За даними організаторів, зійшлося там понад півтори тисячі людей.

  У середмісті встановили 25 наметів із символікою КПУ. Активісти тримали прапори України та гасла на підтримку  Митного союзу. Учасників заходу привезли автобусами з різних міст регіону, а перед тим, як приєднатися до мітингувальників, вони відзначалися в спеціальних віддрукованих списках – ставили напроти свого прізвища підпис, пред’явивши паспорт.

  На площу прийшли й близько 150 молодих людей з громадського руху «Молодий Донбас», які, приєднавшись до акції, вигукували гасла на підтримку вступу України до Європейського союзу. Молоді люди скандували, що хочуть жити за європейськими стандартами, а не повертатися до СРСР. Для безпеки мітингувальників правоохоронці створили кордон.

  Один з організаторів мітингу КПУ: «Это списки участников. Мы проверяем своих.

  Учасник мітингу КПУ: «Я дуже хочу, щоб Україна була в Таможенному союзі. Наші корні ідуть далеко з нашими братьями».

   Учасник мітингу КПУ: «Хотим лучше жить, потому что идем против Америки. Ближе к России, ближе к Белоруссии хотим».

  Прихильники євроінтеграції: ««Молодой Донбасс» – за Евроинтеграцию!!!»

  Прихильники євроінтеграції: «Евроинтеграция – это территория законности, это территория высоких стандартов. И поэтому мы хотим жить в старне, где были бы права и свободы защищены, чтобы человек был уверен в завтрашнем дне».

  Максим Гусаков, керівник Донецької обласної організації «Молодий Донбас»: «Мы считаем, что Европейская интеграция – это тот вектор развития, который, в наших реаліях, единственный правильный выбор».

  Попередній матеріал
  У Києві на набережній провели масову зарядку
  Наступний матеріал
  ЗМІ: Мін’юст віддав мільярд грн. за користування держреєстрами
  Теги: