Компартія України проводить XLIV з`їзд [відео]

  Рішення Конституційного суду про незаконість використання червоного прапора на рівні із державним - синьо-жовтим - спровокувало дискусії, але парламентську більшість не розкололо. Комуністи, які учора пригрозили виходом із коаліції, сьогодні на партз`їзді заявили, що такий крок - передчасний. Тим більше, що їм проводити партзаходи під червонами знаменами ніхто не забороняв. Табу лише на їх використання в День перемоги поруч із державним.

  Роман Сухан, 5 канал: "Ще вчора Конституційний суд визнавнав червоний прапор поза законом сьогодні він гордо майорить над головною площею столиці. У комуністів партійний з`їзд".

  Перед Жовтневим палацом делегатів з`їзду зустрічають оркестром. Поруч розпродаж значків часів Радянського Союзу: жовтенят, комсомольців та сучасні з потретами радянських та світових комуністів.

  Перед початком з`їзду комуністи виносять червоний партійний прапор. Цей колір сьогодні в моді. Червона сцена, транспаранти, і навіть краватки та одяг деяких делегатів.

  Зі сцени головний комуніст України критикує рішення Конституційного суду заборонити вивішувати червоні знамена поруч із синьо-жовтими. Делегати в захваті.

  Підтримати українських колег до Києва приїхав головний комуніст Росії Геннадій Зюганов. Привіз подарунок - копію прапора Перемоги.

  У рішенні Конституційного суду комуністи звинувачують партію влади. Але виходити із парламентської більшості з регіоналами, як погрожували напередодні, передумали.

  Чи виходити з більшості лідери партії пообіцяли ще спитати у делегатів. Ті пішли на переву, продовжать з`їзд у неділю.

  Роман Сухан, Олексій Іванченков, 5 канал

  Попередній матеріал
  У Києві тривають змагання "Red Bull Ралі на тарантасах" [відео]
  Наступний матеріал
  Столична міліція перейшла на посилений режим служби
  Теги: