5.ua

Комітет виборців України: Вибрати Президента нам завадить лише війна

  Завадити проведенню президентських виборів в Україні може лише запровадження надзвичайного або воєнного стану.  Про це 9 квітня під час прес-конференції у Дніпропетровську заявив голова Комітету виборців України Олександр Черненко.

  "Решта труднощів, зокрема захоплення адмінбудівель, протести і мітинги, на сам процес виборчої кампанії впливають мало. Хіба що буде блокуватися робота ЦВК. Є інформація, що в сам день виборів будуть проблеми з голосуванням на певних дільницях. Безпека проведення виборів сьогодні, як ніколи, актуальна", - підкреслив керівник КВУ.

  Він також додав, що 23 кандидати на посаду президента України "занадто багато для нинішніх виборів".

  За його думкою, у 2010 році було 18 кандидатів, в 2004-му – 24. Цього разу їх мало б бути менше, тому що ми прекрасно розуміємо, що боротися за крісло президента або хоча б за вихід у другий тур будуть максимум 4-5 кандидатів.

  Черненко вважає, що решта кандидатів – технічні, і цілі у них різні: хтось розглядає участь у виборах як розкрутку власного політичного проекту для майбутніх парламентських виборів, інші – йдуть, щоб отримати квоти у виборчих комісіях і віддати їх більш рейтинговим кандидатам тощо.

  Водночас голова Комітету виборців України сказав, що "поки немає серйозних побоювань за проведення чесних і демократичних виборів в Україні".

  Попередній матеріал
  Державної служби зайнятості в Україні більше не існує
  Наступний матеріал
  Турчинов доручив УДО взяти під охорону Донецьку ОДА
  Теги: