5.ua

Комісія ВР розглядає всі 5 проектів щодо лікування ув`язнених за кордоном

  Комісія Верховної Ради, що розглядає законопроекти щодо лікування ув’язнених за кордоном, вирішила взяти до роботи всі 5-ть запропонованих проектів. Серед них - законопроект Анжеліки Лабунської. Раніше регіонали запропонували 12 поправок до законопроекту опозиції щодо лікування ув'язнених за кордоном.

   

  Провладна більшість також проголосувала за те, щоб ухвалювати будь-які рішення консенсусом, тобто якщо бодай один із учасників проти - рішення вважають таким, що не ухвалене. Зранку опозиціонери вже передали главі групи новий законопроект, яким дозволяється виїзд за кордон на лікування засудженому у разі наявності листа від закордонної клініки, і у разі, якщо вітчизняні лікарі були незмозі - протягом року - вилікувати ув’язненого.

  Андрій Кожем`якін: «Мені здається вони зрозуміли що їм треба щось зробити, тому що ми подали свій проект і за основу ми взяли  і зробили  разом з місією Євросоюзу - Кокса І Квасневського і ми вважаємо що це базовий проект на якому мають побудуватись всі інші пропозиції до зали. Якщо нам вдасться щось зробити 13, то ми зробимо якщо ні - то ні. Ви же бачите що зараз все робиться щоб не ухвалювали цей закон».

  Володимир Олійник, нардеп: «Якщо сьогодні опозиція, тяп-ляп давайте приймемо а сам суть  зіткнеться потім з проблемами застосування, то, що ми пропишемо, то я їх питаю, ви усвідомлюєте - що переносите конфлікт там на той рівень? Значить ми маємо побачити що є певні протиріччя і певні протиріччя, які запропонувала опозиція».

   

   

  Попередній матеріал
  У Кельні стартував традиційний карнавал
  Наступний матеріал
  Запобіжний захід Власенку у найближчі години має обрати Печерський районний суд столиці
  Теги:
  Loading...