5.ua

Комбат "Донбасу" застерігає від зайвої прихильності до переговорів з терористами

  Командир добровольчого батальйону  територіальної самооборони "Донбас" Семен Семенченко не впевнений, що переговори з представниками терористичного угрупування "ДНР" будуть мати позитивні наслідки для встановлення нового та мирного ладу в Україні.
  Про це він написав на своїй сторінці у Facebook 24 червня.

  "Припинення вогню для того, щоб дати час терористам здати зброю, плавно переростає в переговори з терористами. З обох сторін на "переговорах" творці й активні учасники старої України - корумпованої, неефективної держави, яка захищає інтереси маленької купки злодіїв і негідників. З подивом і гидливістю дивився вчора на ці переговори з прапором ДНР на задньому плані", - написав комбат.

  Він також застеріг від захоплення переговорним процесом з представниками тих, хто тероризує народ України.

  "ДНР намагатимуться піднімати до статусу "воюючої сторони" і все це під завивання "почуйте Донбас!". Режим припинення вогню, швидше за все, продовжать. Потрібно переходити до плану "В", інакше все це збіговисько буде поховано планом "С", автором якого буде український народ. Це моя думка, як громадянина України. А як військовослужбовець я сподіваюся, що Верховний головнокомандувач віддасть наказ армії навести лад і вимести з Донбасу цієї нечисті", – написав Семенченко.

  Нагадаємо, від учорашнього вечора в зоні дій АТО українською владою оголошено тимчасове перемир’я, на яке бойовики начебто також погоджувались.
  Попередній матеріал
  Під Києвом провели випробування нових бронежилетів українського виробництва
  Наступний матеріал
  Благодійники подарували прикордонникам бронетехніку