loda.gov.ua

Команда Саакашвілі допомагатиме реформувати Львівщину

  Команда колишнього президента Грузії Михайла Саакашвілі допомагатиме реформувати Львівщину.


  Про це сьогодні йшлося під час дискусії "Чи можливі реформи в окремо взятому регіоні", що відбулась у Львівській облдержадміністрації, передає прес-служба ЛОДА.

  Під час зустрічі із делегацією грузинських реформаторів т.в.о. голови Львівської ОДА Юрій Турянський вручив Левану Варшаломідзе (прем'єр-міністру Аджарії у 2004-2012 роках) посвідчення радника голови ЛОДА та заявив про намір укласти Меморандум про співпрацю із Фондом інновації та розвитку (Грузія).

  Турянський зазначив, що масштабні реформи, проведені командою Михаїла Саакашвілі, торкнулися всіх сфери життя грузинів.

  "Львівська область теж потребує таких реформ. Сьогодні ми прагнемо на Львівщині створити таку команду, яка б дійсно прагнула дієво працювати над реформуванням усіх сфер нашого життя. Реформа – це така річ, яка не робиться впродовж місяця чи року, реформи потрібно проводити постійно, це має бути безперервний процес, за який ми беремося", – наголосив він.

  Т.в.о. голови ОДА підкреслив, що Україна переживає складний час: "Агресія Росії та військові дії на Сході Україні значно ускладнюють проведення реформ в Україні. Але ці обставини не зупинять на шляху до зміни власної країни".

  Цю думку підтримали його грузинські колеги: "У нас є спільний ворог, який лише буде радіти від того, коли не буде стабільної, процвітаючої, розвиваючої України. Щоб стати сильною і процвітаючою, єдиний шанс для України – це реформи. Тому нам потрібно почати сьогодні. Майдан був голосом народу, який прагнув змін. Реальні зміни потрібно починати сьогодні, не чекаючи, коли це все закінчиться. Назад дороги немає", – заявив Леван Варшаломідзе.
  Попередній матеріал
  Дніпропетровські пенсіонерки плетуть бійцям АТО шкарпетки, шалики та жилети
  Наступний матеріал
  В будинках кримських татар продовжуються обшуки