Коломойський оскаржує в КС Партійну систему виборів

  Одна із найбагатших людей країни виходить у публічну політику. Бізнесмен Ігор Коломойський оскаржує в Конституційному суді Партійну систему виборів. Співвласник групи Приват і власник телеканалу 1+1 спрямував до служителів Феміди зверення про необхідність перегляду норм законів Про парламентські та місцеві вибори. Тими часом, у ВР - головна темакуларних обговопрень - коаліція. Існуюча п-уря більшість зібралася на раду.

  Обговорюють також вчорашню заяву дупутата від фракції НУ-НС Ксенії Ляпіної напередодні вона заявила про те,що погодиться на коаліцію з БЮТ за умови прем`єрства Вітора Ющенка. Колеги Ляпіної її слова спростовують. І запевняють жодних прізвищ поки що не обговорювалися. А слова Ляпіної вирвані з контексту.

  В`ячеслав Кириленко, народний депутат НУ-НС: "Заява нашої колеги вирвана з контексту і подана таким чином, що видається бажане за дійсне, тобто ми вважаємо, що маємо справу із припаруванням змісту. і я можу ще раз повторити про те, що ми не належимо до коаліції з БЮТ, не будемо входити до коаліції з партією регіонів. І в зв"язку з цим ми не розглядаємо ждні прізвища".

  Попередній матеріал
  Військовий переворот у Ніґері
  Наступний матеріал
  У Нью-Йорку закінчився тиждень високої моди
  Теги: