Коаліційні перемови тривають - Ляшко хоче 3 міністерства

  Черговий раунд переговорів про створення коаліції триває у Верховній Раді.


  До нього вперше долучилася четверта політична сила: крім представників "Блоку Петра Порошенка", "Народного фронту" та "Самопомочі", долучився до обговорення і лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко.

  За участь своїх людей у більшості Ляшко каже претендує на три міністерські портфелі у новому уряді – внутрішніх справ, палива та енергетики й освіти, навіть сам не проти якесь із цих міністерств очолити. Перед початком зустрічі потенційні коаліціянти повідомили – чекають іще на представників "Батьківщини". І стало відомо, що на сьогоднішній зустрічі не обговорюватимуть, хто саме буде спікером Верховної ради. Домовилися це питання узгодити пізніше.

  Потенційні депутати з "Самопомочі", які вперше складатимуть присягу, не в захваті від того, що робити це, згідно з регламентом, доведеться під головуванням екс-регіонала Юхима Звягільського. Оскільки він – найстарший депутат, йому й делеговано першим уголос читати присягу. У "Самопомочі" кажуть: Звягільський голосував за диктаторські закони 16 січня, тож політсила ініціюватиме зміни до регламенту Верховної Ради.

  Попередній матеріал
  Призначено нових прокурорів Донецька і Дніпропетровська
  Наступний матеріал
  У столиці мітингували з вимогою люстрації у Київтранспарксервісі