5.ua

Коаліція: п'ять партій підписали протокол про формування більшості в новій Раді

  Депутати, що голосували за диктаторські закони за часів Януковича від 16 січня, а також члени партії "Опозиційний блок" не зможуть увійти до майбутньої коаліції. Про це заявила кандидат у нардепи від "Народного Фронту" Вікторія  Сюмар.


  За її словами, сьогодні учасники робочої групи  підписали протокол щодо формування більшості.

  Підписи поставили представники усіх 5 партій - "Народного Фронту", "Блоку Петра Порошенка", "Самопомочі", "Радикальної партії" та "Батьківщини". Також, за словами Сюмар, позафракційні депутати не зможуть увійти індивідуально в коаліцію. Тим часом, інший представник "Народного Фронту", теж учасник переговорної групи, В'ячеслав Кириленко заявив: утворити коаліцію та обрати прем'єр-міністра мають вже на першому засіданні нової Верховної Ради. На думку ж кандидата у народні депутати від "Блоку Петра Порошенка", Миколи Томенка, зібрання під куполом можливе вже наприкінці цього місяця або на початку грудня.

  А до кінця цього тижня представники політичних сил планують розробити власне сам проект коаліційної угоди. Сьогодні учасники робочої групи обговорювали сферу фінансів та бюджетні питання.
  Попередній матеріал
  НАТО занепокоєне ситуацією на Сході України - Столтенберг
  Наступний матеріал
  Московський суд відмовився призначити Савченко стаціонарну експертизу