Коаліціада 25.09.2008 Підсумки (РЕПОРТАЖ)

  До понеділка учасники переговорів щодо створення коаліції НУ-НС і БЮТ досягнуть компромісу. Таке пообіцяли учасники сьогоднішніх коаліційних переговорів. Пропрезидентська сила висунула прем`єрській три умови: спільна заява стосовно Грузино-російського конфлікту, дотримання коаліційної угоди демократичних сил та розірвання домовленостей з Партією регіонів. БЮТ не відмовився - взяв часу до понеділка.
  А от регіонали образилися. Але не назавджи, кажуть, що призупинили будь-які переговори про створення нової коаліції до кінцевого з`ясування стосунків між помаранчевими та біло-червоними. А поки будуть готуватися до виборів.

  ***

  Загралися в коаліцію. Зранку для них ніби не існує вечірнього перемир`я: БЮТ і НУ-НС знову сваряться. НУНСівці незадоволені поведінкою колишніх. Кажуть: коаліційна машина не витримала тест-драйву. Регіонали і собі входять  у політ-азарт.

  Нестор Шуфрич навіть вже з мандатом прощається перед журналістами. Хоча переконаний - парі виграє. Екс-коаліціанти теж невгамовні. У кулуарах БЮТівець Іван Кириленко привселюдно сперечається із НУНСівцем Романом Зваричем. Предмет суперечки усе той же: тріо із Блоком Литвина.

  При цьому на черговий раунд своїх перемов вони все ще збираються. Третій - умиває руки. У Блоці Литвина кажуть - нехай ці двоє спочатку між собою розберуться.

  Регіонали теж роздратувалися: раптом рвуть переговори з усіма одразу. Мотив: нехай БЮТівці визначаться - із ким вони, з колишнім чи з новим обранцем. У раду несподівано приходить і Віктор Янукович - у передвиборному настрої.

  ...А БЮТ і НУ-НС уперто домовляються. Сидять за зачиненими дверими кілька годин. БЮТітвці після бесіди налаштувалися підписати коаліційну угоду - уже в  понеділок. А от думки НУНСівців розділилися. Лише шість із девя'ти партій блоку готові іти в коаліцію.

  Ольга Сніцарчук, 5 канал: "Чарівний стіл перемов. У політків, які сиділи за ним, складається абсолютно протилежне враження про результат бесіди. Тепер їм знову доведеться зясовувати - хто і що не так зрозумів".

  Ольга Сніцарчук, Андрій Поставець, Ілля та Максим Шинкаренки, 5 канал
  Попередній матеріал
  Тимошенко спростувала інформацію про лобіювання інтересів Медведчука
  Наступний матеріал
  МЗС України закликало російських політиків припинити заперечувати правду про Голодомор
  Теги:
  Loading...