Коаліціада 24.09.08. Підсумки (РЕПОРТАЖ)

  Прем`єр Тимошенко хоче назначити Віктора Медведчука послом України в Роії. Таку сенсаційну заяву сьогодні зробив Віктор Ющенко в ефірі радіо "Свобода" в Сполучених Штатах. І це не єдиний цього дня удар по іміджу Юлії Тимошенко. Віце-прем`єр Іван Васюник поскандалив з нею прямо на засіданні Уряду. Він від імені усіх нашоукраїнців закликав Блоки Литвина і Тимошенко обговорити формат коаліції трьох. На це прем`єр запевнила - до нової коаліції за участі політсили Литвина готові всі. Окрім НУНСу.
  Не все сміття із хати ще винесли - вирішили міністри-нашоукраїнці. На засідання у середу вони прийшли, щоби публічно з`ясувати взаємини із партнерами по коаліції. Щойно Прем`єр-міністр відрапортувала про успіхи свого Кабінету та закликала колег до злагодженої роботи, речник помаранчевих урядників Іван Васюник вимагає слова: він прагне негайно з`ясувати, яке майбутнє в демократичної більшості, а відтак і в Уряду. Юлія Тимошенко просить журналістів залишити засідання,  Васюник - залишитися. Допоки віце-прем`єр зачитує свою промову, Прем`єр-міністр спопеляє його поглядом.

  На кволий заклик Васюника розширити демократичну коаліцію за рахунок Блоку Литвина Тимошенко реагує майже сенсацією. Напередодні вони вже домовилася: Литвин готовий посилити помаранчево-сердешний союз - запевняє Тимошенко.

  А тим часом - Володимир Литвин, якого засватали у союз трьох, у затінку парламентських кулуарів - веде коаліційні перемови з регіоналом Олександром Єфремовим. Тут, за колонами - їх і знаходять журналісти. Литвин натякає регіоналам: між ними стала жінка.

  Про що б не говорили парламентарії - усе зводиться до одного: до питання коаліційного. Однак зрушити з місця - політичним силам важко.

  Попри бесіди за чаєм і без, більшість політичних сил підозрює -  замість коаліції  матимуть дострокові вибори. Уже і дату приблизну вирахували: прогнозують, позачерговий вибір доведеться робити наприкінці грудня.

  Ольга Сніцарчук, Ольга Кошеленко, Олександр Дмітрієв, Олексій Тищенко та Андрій Поставець,  5 канал
  Попередній матеріал
  Суд: Добкін і Кернес не зберігали наркотиків
  Наступний матеріал
  Не може вчасно почати опалювальний сезон Дніпропетровщина
  Теги:
  Loading...