5.ua

Кличко вимагає перевиборів за 3 місяці [відео] (оновлено)

  Народні обранці не налаштовані на проведення дочасних виборів до Верховної Ради. Про таке заявив регіонал Володимир Макеєнко, коментуючи заяву опозиції щодо необхідності проведення виборів президента та Верховної Ради вже у березні наступного року.

   

  Таку вимогу оприлюднив лідер партії «УДАР» Віталій Кличко. Водночас, інші опозиційні лідери наголосили: Янукович має усі повноваження зупинити політичні репресії та оголосити відставку чинного уряду. Також опозиціонери зауважили, що під час сьогоднішнього візиту до Москви гарант не повинен підписувати будь-які угоди щодо асоціації із Митним союзом.

  Арсеній Яценюк, лідер фракції «Батьківщина»: «У тому випадку, якщо Янукович підпише угоду з Митним союзом, то це для нього квиток в одну сторону, "Київ-Москва". Може не повертатися. Митний союз означає тільки одне – Віктор Янукович тоді переїжджає жити в Москву».

  Олег Тягнибок, лідер фракції «Свобода»: «Президент України може своїм указом відправити уряд у відставку, президент України може дати відповідні вказівки стосовно покарання тих злочинців, які сьогодні не є покарані, які побили людей. І від президента України, в тому числі, залежить звільнення усіх політичних в’язнів і припинення політичних репресій».

  Олександр Єфремов, лідер фракції Партії регіонів: «Вот что заявляют представители оппозиции – там, выборы на март или ещё куда-то – для этого должна быть хоть какая-то юридическая составляющая. На сегодняшний день нет никаких оснований говорить о том, что досрочные выборы могут быть по какой-то из ветвей власти. Это просто глупость, незнание законов и пиар-акция».

  Попередній матеріал
  Голова ЦВК хоче оголосити результати виборів до кінця грудня [відео]
  Наступний матеріал
  Мітингувальники попередили крадіжку майна КМДА [відео]
  Теги:
  Loading...