5.ua

Кличко: влада хоче об'єднати "тушок" у дрібні фракції [відео]

  У провладній фракції вже заявили, що зміни потрібні для кращої структуризації парламенту. Мовляв, із групами мажоритарників домовитися легше, ніж із 30-ма незалежними депутатами. Водночас, у регламентному комітеті заявили, що розробили законопроект на прохання самих депутатів – ті вже, начебто, готові об'єднатися.

  А ось в опозиції відповіли, що за документ не голосуватимуть. За словами лідера «Свободи», Олега Тягнибока, у такий спосіб влада хоче об'єднати депутатів-перебіжчиків для максимально ефективного їх використання у своїх цілях.

  Нагадаємо, найменша депутатська група, за чинним законодавством, не може бути меншою від найнечисельнішої фракції – комуністів. Їх у Верховній Раді – 32.

  Володимир Макеєнко, голова регламентного комітету ВР: «Це, в основному, відсотків на 90 – побажання мажоритарних депутатів. Як правило, з Центральної України. Давайте з вами порахуємо: 32 – багато, 15 – нормально. То біш, одна – точно, дві – ну, побачимо в процесі. Я думаю, що дві можуть бути, але не зразу».

  Віталій Кличко, лідер фракції УДАР: "Влада робить усе щоб, об'єднати і керувати всіх тих, хто не входить до фракцій - так званих "тушок". Щоб було краще ними керувати".

  Попередній матеріал
  В Іспанії рік шукають переможця лотереї
  Наступний матеріал
  ГПУ обіцяє вжити всіх заходів для повернення Мельника