kiev.klichko.org

Кличко в Німеччині закликав до подальшої підтримки України

Очільник Києва Віталій Кличко виступив на щорічній конференції партії Християнсько-соціальний союз Німеччини та відповів на запитання німецьких політиків

Як повідомляє прес-служба київського голови, Кличко наголосив, що Україна потребує подальшої підтримки західних партнерів. 

"Як Україна зацікавлена в підтримці сильних і успішних партнерів та сусідів, так і Європа сьогодні зацікавлена в стабільній і сильній Україні", – зазначив він.

Дискусія однієї з панелей конференції була присвячена економічній ситуації, викликам, яким сьогодні протистоїть Україна, та змінам, які Україна має втілити. Зокрема, йшлося і про невідкладність ефективної боротьби з корупцією, яка заважає розвитку української держави. 

"Німців сьогодні дуже цікавить, як надалі розвиватиметься Україна, врегулювання ситуації на сході нашої держави, було і багато запитань щодо боротьби з корупцією. Йшлося про підтримку України – фінансову і політичну. Це сьогодні дуже важливо для нашої країни", – наголосив Кличко в коментарі журналістам.

Християнсько-соціальний союз – політична партія, яка входить до блоку з Християнсько-демократичною партією Німеччини (ХДС-ХСС) та має з нею об'єднану фракцію в Бундестазі. ХСС є правлячою партією землі Баварія.

Цього року в Києві планують відкрити представництво землі Баварія в Україні.

Попередній матеріал
Стало відомо, наскільки збільшили фінансування НАБУ, НАЗК та СБУ
Наступний матеріал
В аеропорту "Київ" затримали двох сутенерок, які переправляли за кордон дівчат для сексуальної експлуатації
Loading...

Клімкін і Габріель перенесли спільну поїздку на Донбас через негоду

Прес-конференція очільників МЗС України та ФРН – відео

В Україну їде глава МЗС ФРН: обговорить Донбас і відвідає зону АТО

Чільник МЗС Німеччини запропонував ЄС нову модель співпраці з Україною

У Німеччині розповіли, якою буде відповідальність Росії за вихід із СЦКК

Обов'язкове сортування сміття: чи готова Україна до нововведень