5.ua

Кличко: Президент повинен піти на дострокові вибори

  Терміново зібратися на засідання в Парламенті на 15 годину закликає обранців лідер «УДАРу» Віталій Кличко. На зібранні пропонує ухвалити рішення для виходу з кризи і закликати Президента Януковича погодитися на дострокові вибори президента. 

  Віталій Кличко, лідер фракції «УДАР»: «Сьогодні - вирішальний день. Триває кровопролиття. Влада на очах усього світу вдається до кривавих провокацій. Озброєних злочинців-«тітушок» випустили на вулиці бити людей, щоб показати, ніби існує якесь протистояння між громадянами. Але ці плани приречені! Ми повинні зробити наступне: Перше, Депутатам Верховної Ради терміново зібратися на 15 годину в парламенті, щоб ухвалити рішення щодо виходу з кризи. Друге, Перезавантаження влади. Президент Янукович повинен піти на дострокові президентські вибори. Це зараз - єдиний спосіб зупинити насильство. Третє, Звертаюсь до кожного з громадян. Об'єднуйтесь для захисту свого життя, здоров'я і власності. Разом з сусідами і друзями, не допускайте безчинств на ваших вулицях».

  Перед цим з  ініціативою зібратися на пленарне засідання виступили Голова комітету Верховної Ради з Нацбезпеки й оборони, позафракційний Володимир Литвин та депутат від «Батьківщини» Олександр Турчинов. З його слів, опозиціонери гарантують безпеку провладним депутатам. Зранку Верховна Рада - була зачинена. Туди прийшли журналісти, адже на було анонсовано пленарне засідання. Втім в середину їх  ніхто не пропускав. Також приходили і депутати , вони смикали ручки дверей і йшли геть. Згодом, апарат парламенту офіційно повідомив про скасування засідання на сьогодні і на завтра.

   

  Попередній матеріал
  ДТП на Дніпропетровщині: 3 військових загинули
  Наступний матеріал
  В інтернеті з'явилося відео розстрілу людей на Майдані
  Теги:
  Loading...