5.ua

Клімкін вимагає від ОБСЄ активнішої роботи в Україні

  Павло Клімкін закликав ОБСЄ до активнішої роботи в Україні. Міністр закордонних справ зазначив: Організація згідно з мандатом могла би надіслати до України 500 спостерігачів, але нині у зоні конфлікту працюють лише близько сотні.


  І тих – за словами Клімкіна – відрядили під тиском Києва. Крім того, міністр зазначив: ОБСЄ досі не направила до України безпілотники для стеження за зоною конфлікту, хоча – нагадаємо – навіть терористи погодилися на це, підписавши меморандум у Мінську. Згідно з ним, саме ОБСЄ має стежити за дотриманням режиму припинення вогню.

  "Я б хотів, щоби ОБСЄ від самого початку діяла активніше. Нині нам дуже потрібні представники ОБСЄ – і постійні, і мобільні, які можуть швидко дістатися до потрібного місця. Лише так ми можемо одержати незалежну інформацію про порушення припинення вогню. Гадаю, необхідно обговорити дії ОБСЄ не лише в Донецькій та Луганській областях, а й в інших регіонах, де працює організація, по всьому світу. Потрібен серйозних діалог щодо перегляду можливостей ОБСЄ", – запевнив голова МЗС.

  Заяву цю Павло Клімкін зробив у штаб-квартирі Організації об’єднаних націй. Нині в Нью-Йорку триває 69-та Генеральна асамблея ООН. Тим часом починається так званий "тиждень лідерів". На нього з’їжджаються президенти і прем’єри з усього світу. Планується, що і Петро Порошенко виступить в ООН цього четверга. Втім, Павло Клімкін зазначив – візит Президента остаточно не узгоджений і термінові справи можуть затримати його в Україні.

  Попередній матеріал
  Лідери Британії та Ірану зустрінуться вперше з 1979 року
  Наступний матеріал
  Одеські активісти готуються до партизанської війни проти Путіна
  Теги:
  Loading...