rian.com.ua

Клімкін: Україна хоче розширити участь своїх "блакитних касок" у місіях ООН

  Україна, яка є активним контрибутором у операціях з підтримання миру ООН, має намір розширити географію участі своїх "блакитних касок" у місіях Міжнародної організації

  Про це заявив, виступаючи в понеділок на засіданні Ради Безпеки ООН у Нью-Йорку міністр закордонних справ України Павло Клімкін, повідомляє "Укрінформ".

  "Україна надає великого значення питанню достатнього формування сил, що продовжує залишатися проблемою для операцій ООН з підтримання миру. Україна має твердий намір розширити географію участі своїх "блакитних касок" у місіях ООН", - наголосив глава українського МЗС.

  Міністр нагадав, що Україна заявляла про свою готовність зробити такий крок після зустрічей високого рівня в ООН минулого року.

  Крім того, Клімкін зауважив, що Україна підтримує необхідність більш тісної інтеграції сучасних технологій і розвідувальних можливостей в операціях з підтримання миру. За його словами, важливо, щоб країни-контрибутори були повною мірою забезпечені оперативною інформацією про ситуацію в питаннях безпеки на місцях.

  Він також підкреслив, що українська сторона вважає пріоритетом миротворчої діяльності ООН політику захисту цивільного населення. У цьому зв'язку Клімкін нагадав про приєднання України в травні цього року до "Принципів Кігалі", документа, що визначає першочерговим завданням для ОПМ захист цивільного населення всіма можливими способами.

  Попередній матеріал
  Протест студентів НПУ ім. Драгоманова: день четвертий
  Наступний матеріал
  На Хмельниччині через п’яного машиніста поїзд зійшов з рейок
  Loading...

  Півстолітня історія розвідки: українські миротворці святкують річницю зі створення військової частини

  Міноборони виділить 500 млн грн для вдосконалення української миротворчої місії