Павло Клімкін
Павло Клімкін 5 канал

Клімкін про миротворців ООН на сході: "Про прогрес говорити не можу, його нема"

Росія поки відмовляється сприймати будь-яку пропозицію, окрім власної. Вона розглядає "блакитні шоломи" винятково як "охоронців" СММ

В екслюзивному інтерв'ю "5 каналу" міністр закордонних справ України Павло Клімкін розповів, чому міжнародним партнерам не вдається досягти спільного знаменника з РФ щодо миротворців ООН на українському сході та уточнив, чи вдалося вже досягти певних результатів.

"Про прогрес говорити не можу, нема прогресу. Але, з іншого боку, ми хоча б почали серйозно обговорювати миротворців. До цього Лавров завжди казав: "О'кей, миротворці – це тільки наше. Хай вони охороняють СММ". Я в нього запитав: "Будуть миротворці за вашою логікою, супроводжують СММ. Може тоді СММ хоча би 10 хвилин залишатися на неконтрольованому кордоні або в Золотому – там же ваші війська і зброя? Що буде? Знову буде відмова?" Він сказав: "Знову буде відмова". Тому всі сказали: "Ні, до побачення", – розповів Клімкін. 

Водночас, він розповів, чого чекає Україна нині.

"Зараз ідея така – це буде поступово (введення миротворців ООН на схід – 5.ua). Ми не можемо розпочати повну операцію від самого початку. Але я чітко сказав, що потрібна стратегія і вся логіка і послідовність миротворчої операції. Без цього ми в російські пастки за визначенням не йдемо".

Дивіться також фотогалерею: 

ФОТО: Ворог обстріляв Новотошківське – пошкоджено понад 20 квартир мирних жителів

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"ЗА ЧАЙ.COM": відомий блогер Андрій Полтава в ефірі "5 каналу"
Наступний матеріал
Україна визначилася зі збірною "нескорених": хто поїде на Invictus Games-2018
Loading...