barometer.am

"Позиції дуже далекі": Клімкін провів розмову з Лавровим

Обговорювали чільники МЗС країн серед іншого формат можливої миротворчої місії ООН на окупованому Донбасі та роботу спільного СЦКК

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів розмову із чільником російського МЗС Сергієм Лавровим. Говорили про звільнення заручників та політв'язнів. Про це глава українського зовнішньополітичного відомства написав у Twitter.

Серед кола питань також формат можливої миротворчої місії ООН на окупованому Донбасі, а також роботу спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню (СЦКК).

Подробиць розмови Клімкін не повідомив, однак зазначив: позиції різні і додав, що сторони працюватимуть над дискусійними питаннями й надалі.

"Щойно розмовляв з Лавровим щодо звільнення наших заручників та політичних в’язнів,а також щодо формату можливої миротворчої місії ООН для окупованого Донбасу", - написав голова МЗС.

Він додав: "Говорили також про СЦКК та не обійшли увагою його підсумкову прес-конференцію".

Як інформував 5.UA, раніше на підсумковій прес-конфенції у Москві чільник МЗС Росії Сергій Лавров заявив, що Росія продовжує "поважати" територіальну цілісність України після анексії Криму, а питання перегляду "Великого договору" (Договору про дружбу, співпрацю і партнерство між РФ та Україною) неактуальне. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Це війна не від нашого імені": як у Санкт-Петербурзі підтримують Україну – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Законодавчий спам": Верховна Рада стала лідером в Європі за кількістю зареєстрованих законопроектів
Наступний матеріал
Аirbus похвалився більшою за Boeing кількістю замовлень у 2017 році
Loading...