Хорошковський називає провокацією огляд його особистих речей митниками

  Провокацією з метою залякування - називає Валерій Хорошковський учорашній огляд його особистих речей бориспільськими митниками.

  Про це перший заступник голови СБУ заявив на брифінгу. За його словами, приводом для претензій з боку митниці став лист депутата-бютівця Володимира Пилипенка. У ньому нібито йшлося про те, що Хорошковський везе наркотики, коштовності та незадекларовнау валюту. А щодо роботи митників, то вони, за словами першого заступника очільника силового відомства, поводилися максимально коректно.

  Валерій Хорошковський, перший заступник глави СБУ: "Жодних претензій до рядових працівників митниці в мене немає. Все було в рамках закону. Жодних заборонених речей в мене не знайшли і ми поїхали додому".

  Також Валерій Хорошковський уважає, що ця провокація напряму пов"язана з розслідуванням справи, яке провадить СБУ. Йдеться про суперечку між Нафтогазом та трейдером Росукренерго щодо 11 мільярдів кубометрів палива. Перший заступник керівника СБУ повідомив, що дехто серед високопосадовців уряду побоюється викриття корупційних схем у газовому питанні.

  Попередній матеріал
  П. Осетія вирішила надати землю під розміщення військових баз РФ терміном на 99 років
  Наступний матеріал
  Стрілянина у школі в Німеччині - 16 людей загинули
  Теги:
  Loading...