5.ua

Кернеса викликали до Генпрокуратури у статусі підозрюваного

  Харківського міського голову Геннадія Кернеса у статусі підозрюваного викликали до Головного управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури.

  Фотографію повістки Кернес виставив у мережі Instagram, повідомляє УНІАН.

  Згідно з документом, Кернес зобов’язаний з’явитися о 10.00 у четвер, 13 березня, до слідчого управління за адресою: Київ, вулиця Борисоглібська, 18, для участі в допиті.

  Стаття, за якою відкрито кримінальне провадження, не зазначається.

  У прес-службі Харківської міської ради на цей час додаткових коментарів не дають.

  Як повідомляють джерела УНІАН у правоохоронних органах із високою долею ймовірності припустили, що Кернес фігурує у кримінальному провадженні, відкритому за ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) та ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України.

  Нагадаємо, 10 березня після допиту в Генпрокуратурі екс-главу Харківської ОДА Михайла Добкіна було затримано і направлено до СІЗО згідно з постановою Шевченківського райсуду від 1 березня.

  За відомостями прес-служби Генпрокуратури України, Добкіну було вручено повідомлення про підозру в скоєнні злочину передбаченого ч.2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність України) Кримінального кодексу України.

  Попередній матеріал
  В ВДВ Росії почалися наймасштабніші за останні 20 років навчання
  Наступний матеріал
  Верховна Рада України відмінила рішення про Кримський референдум
  Теги:
  Loading...