5.ua

Керівники Донеччини звернулись до Ради аби 25 травня відбувся референдум

  Голова Донецької обласної державної адміністрації Сергій Тарута і Донецький міський голова Олександр Лук'янченко просять виконуючого обов'язки президента України Олександра Турчинова ухвалити рішення про проведення всеукраїнського референдуму 25 травня.

  Як повідомляє  прес-служба Донецької ОДА, з таким проханням керівництво Донеччини звернулося до Турчинова під час їх спільної зустрічі. 

  "У ході зустрічі Сергій Тарута озвучив ініціативу про проведення національного референдуму. Напередодні це пропозиція була сформульована і схвалено в ході спільного засідання глав міст, глав районних рад, і районних держадміністрацій Донецької області", - повідомили в ОДА.

  Зокрема, глава Донецької ОДА зазначив, що на референдум планується винести питання передачі додаткових владних повноважень регіонам України і створення муніципальної міліції. На його думку, референдум сприятиме зниженню соціально-політичної напруженості в регіонах Південного Сходу України, дозволить об'єднати країну навколо ідеї реформ і впровадження європейських стандартів.

  "Ми консолідували свої зусилля для того, щоб в Україні запанував громадянський мир, порядок і злагода. Всі громадяни нашої країни повинні мати можливість висловити свою думку з тих питань, які їх реально хвилюють. На даному етапі - вирішальне слово за депутатами Верховної Ради", - підкреслив Тарута.

  Він вважає, що провести референдум необхідно 25 травня, у день виборів Президента України .

  Глава Донецької облдержадміністрації представив на розгляд Олександра Турчинова законодавчі ініціативи, що дозволяють здійснити референдум в заявлений термін.

  Попередній матеріал
  У Костянтинівці на Донеччині озброєні бойовикі захопили відділ МВС
  Наступний матеріал
  США заблокували запуски російських ракет
  Теги:
  Loading...