Карасьов:Очікування В.Януковича від Президента Росії були марними

  Україні в першу чергу потрібно відновити економічний союз, а потім розглядати варіанти політико-економічного союзу. Це потрібно для того, щоб відновити усі виробничі потуги і створити на цьому просторі новий економічний центр.

  «Росія в тому варіанті, в варіанті митного Союзу Білорусія-Казахстан-Росія розуміють, що цей проект не реалізує мий без України. Їх цікавить Україна у митному Союзі-раз. І по-друге, потрібно все ж таки розуміти одну таку річ, правильно робив Віктор Федорович Янукович Президент України, що він хотів не сваритися з РФ, з Російським керівництвом, що він хотів, щоб відносини були мирні, дружні, але мало бажань політика, мало бажань резидентів. Є структурні, об’єктивні факти, заявив Вадим Карасьов-директор інституту глобальних стратегій в ефірі «5 каналу».

   

  Відносини між Росією і Україною по ключовим головним питанням повинні бути наступні: знижка ціни на газ в обмін на геополітику, на курс геополітичний і економічний, або ми маємо жити як Литва. В якій теж є хімічна промисловість і вона експортує мінеральні добрива за високою ціною на газ. Росіяни кажуть «пожалуста», ви можете будь-що робити але не плачте що у вас висока ціна газ» - додав В.Карасьов.

  Попередній матеріал
  Піховшек:Зустріч Президентів України та Росії – це була процедурна зустріч
  Наступний матеріал
  Можлива причина аварії потяга у Польщі - перевищення швидкості
  Теги: