5.ua

Кандидати на посаду президента України заплатять за участь у теледебатах

  У Центральній виборчій комісії відбулось жеребкування черговості надання кандидатам на пост президента України ефірного часу для проведення передвиборної агітації. Про це повідомляється на офіційному сайті ЦВК.

  В той же час, як повідомляє прес-служба Національної телекомпанії України (НТКУ), всі кандидати отримають можливість взяти участь у проекті "Національні дебати". Модератором цього передвиборчого проекту буде генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія.

  Учасники кожної програми будуть визначатися шляхом жеребкування у прямому ефірі Першого національного. Участь у "Національних дебатах" коштуватиме 180 тисяч гривень кожному з кандидатів. Цю суму було вирахувано згідно з розрахунками вартості однієї ефірної хвилини: 90 хвилин × 8000 гривень ÷ 4 учасника = 180000 гривень.

  Як повідомили в НТКУ, на кожен ефір дебатів за результатами жеребкування будуть запрошуватися чотири кандидати. Кожен випуск буде тривати півтори години і буде розділений на чотири тематичні блоки. У межах одного ефіру всім чотирьом кандидатам модератор буде ставити однакові питання , час на відповідь всіх кандидатів буде рівномірно фіксованим. Формат "Національних дебатів" передбачає окремий блок питань і відповідей між кандидатами.

  Проект "Національні дебати" заплановано до виходу в ефір щосуботи та неділі з 19:00 до 20:30. Про старт проекту у НТКУ буде повідомлено додатково.

  Попередній матеріал
  У Колумбії оголошено траур за померлим Габріелем Гарсіа Маркесом
  Наступний матеріал
  У Південному Судані бойовики напали на базу ООН, загинули 20 людей