cn.vnews.agency

Канада оголосила пріоритети свого головування у G7

  Канада визначила пріоритети свого річного президентства у Великій сімці, що розпочнеться 1 січня

  Про це оголосив прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо, повідомляє "Укрінформ".

  Усього було визначено п'ять пріоритетів, серед яких: інвестиції у підвищення добробуту для усіх; підготовка до робіт майбутнього; просування гендерної рівності та збільшення ролі жінок; співпраця щодо змін клімату, океанів та чистої енергії; розбудова більш мирного та безпечного світу.

  "Обрані нами пріоритети на рік допоможуть зосередити дискусії на пошуку справжніх, конкретних рішень для досягнення гендерної рівності, посилення жінок, розвитку чистого енерговидобування й економічного зростання для усіх. Як партнери по G7, наша спільна відповідальність полягає у створенні для усіх громадян можливостей отримати вигоду від глобальної економіки, й залишенні для наших внуків та правнуків більш здорового, мирного та безпечного світу", – сказав Трюдо.

  Він додав, що протягом наступних півроку в Канаді відбудеться низка міжнародних заходів, присвячених озвученим темам.

  "Кожна з цих зустрічей передбачатиме проведення гендерного аналізу й зосереджуватиметься на гендерній рівності та збільшенні ролі жінок", – уточнили у офісі прем'єр-міністра Канади.

  Як відомо, наступного року зустріч Великої сімки відбудеться 8-9 червня у містечку Шарлевуа в провінції Квебек. Президентство у Великій сімці ротується між членами на річний термін і розпочинається 1 січня.

  Попередній матеріал
  Пожежа на Дніпропетровщині у таборі переселенців: загинула дитина
  Наступний матеріал
  Турчинов: Кремль може почати повномасштабну війну в будь-який момент
  Loading...