Кадрові зміни у Рівненській облраді

  Кадрові зміни у Рівненській облраді. Замість регіонала Юрія Кічатого відомство очолить голова місцевої Народної Ради Михайло Кирилов.

   

  Таке рішення, з другої спроби, ухвалили депутати облради під час таємного голосування на черговій сесії. "За" проголосували 63 обранця і лише шестеро утримались. Голосування провели після зачитаного звернення попереднього чільника відомства Юрія Кічатого про складення ним повноважень. Свою заяву регіонал написав перебуваючи в лікарні у реанімаційному відділені. Нагадаємо, 30-го січня тодішнього голову облради Юрія Кічатого шпиталізували з підозрою на інсульт після спілкування із опозиціонерами.

  Василь Берташ, Голова Рівненської ОДА: «Коли людина в реанімації, вона не може писати якісь заяви - це ціна його життя. І розмовляти сьогодні про посади ігноруючи здоров’ям людини це не по-людськи  і тому я пішов на те, щоб люди не мерзли на вулицях, щоб було порозуміння щоб ми працювали конструктивно, ми поїхали до голови він сказав, якщо це треба громаді - я це зроблю. І він це сьогодні зробив. І ми домовились , що від народної ради  - голова, наші 2 заступники».

  Михайло Кириллов, голова Рівненської обласної ради: «За себе особисто даю слово стосовно красти в раді що тут певно вже немає, що красти але я гарантую те що красти ніхто не буде ((і для цього я сьогодні тут і хочу щось зробити, якось  так як не було раніше. І ми сьогодні разом повинні зрозуміти що треба починати жити по іншому».

  Попередній матеріал
  Лише одного підозрюваного в участі в масових заворушеннях у столиці відпустили під домашній арешт [відео]
  Наступний матеріал
  Фінансову допомогу від ЄС і США отримає лише новий перехідний уряд
  Теги:
  Loading...