podrobnosti.ua

Кабмін змінив склад правління "Укрзалізниці"

  До складу правління увійшло шість членів

  Кабінет Міністрів затвердив новий склад правління ПАТ "Українська залізниця", до якого увійшли 4 іноземці та 2 українці. Про це повідомляє прес-служба ПАТ "Українська залізниця".

  "На засіданні 1 червня уряд призначив новий склад правління ПАТ "Укрзалізниця". До нього увійшло шість членів, включно з переможцем конкурсу на голову правління Войцехом Балчуном", - йдеться у повідомленні.

  Громадянин Польщі Войцех Балчун має понад 15 років професійного досвіду, в тому числі 7 років досвіду роботи у сфері залізничних перевезень у Польщі на посаді голови наглядової ради польської залізниці РКР S.A. та генерального директора PKP Cargo S.A. Провів масштабну реорганізацію системи управління в PKP Cargo, оптимізацію чисельності персоналу, побудував нову управлінську команду, вивів збиткову компанію на рівень прибутковості та підготував компанію до виходу на ІРО. Займав посаду голови наглядової ради польської авіакомпанії LOT. Входить у список ТОП-20 антикризових менеджерів Польщі-2012 за версією Bloomberg Businessweek Poland.

  Крім того, до складу правління увійшов директор з економіки і фінансів «Укрзалізниці» Олександр Бужор. Він прийшов у компанію зі створенням ПАТ та відзначився успішною реструктуризацією зовнішніх зобов’язань. З 1992 по 2001 рік обіймав керівні посади в банках «Промінь», «Приват–Ексель», «Аваль», «Золоті ворота», «Правекс-банк». З 2001 по 2007 рік обіймав посаду першого заступника голови правління та посаду голови правління акціонерного-комерційного банку «Золоті ворота». З 2007 по 2008 рік був директором з фінансових питань дочірньої компанії «Укртрансгаз». З 2008 по 2010 рік - голова правління акціонерного комерційного банку. З 2010 по 2014 рік обіймав керівні посади у філії «Управління магістральних газопроводів» публічного акціонерного товариства «Укртрансгаз».

  Для управління соціальним блоком призначено члена правління Марчека Желько, який має понад 15-річний досвід управління персоналом. Серб за походженням, він давно працює в Україні. У 2014-15 роках був незалежним членом наглядової ради «Укрросметалл», у 2013-14 працював директором з персоналу групи Starlightmedia, у 2007-13 на аналогічній посаді у ПАТ «Дніпроспецсталь». Майже десять років обіймав керівні посади в корпорації McDonald’s в Україні, Румунії та Югославії. До призначення в «Укрзалізницю» реформував HR-напрямок в компанії «Нова Пошта».

  До складу правління увійшов поляк Ремігіуш Пашкевич. У 2012-15 роках Пашкевич очолював PKP PLK, польського оператора залізничної інфраструктури. Під його керівництвом була запроваджена наймасштабніша в Польщі програма модернізації та інфраструктурних інвестицій на залізниці. Окрім цього, він має значний досвід управління та фінансового менеджменту. У 2009-12 роках очолював промислову корпорацію ANWIL, працював у PKN ORLEN, Польському національному банку, міністерстві фінансів Польщі та на низці посад у наглядових радах найбільших польських компаній.

  Ще одним вихідцем з PKP Cargo у складі правління залізниці став Марек Роберт Залєсний. Його кар'єра протягом майже 15 років була пов'язана із залізничними перевезеннями. З 1999 року Залєсний працював у логістичній компанії CTL Group, а в 2008 перейшов до PKP Cargo. До 2013 року входив до складу правління польської залізничної компанії і спільно з Войцехом Балчуном готував її до IPO. У 2014 році змінив профіль діяльності і увійшов до керівного складу металургійної компанії Centrali Zaopatrzenia Hutnictwa.

  Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів призначив колишнього керівника польських залізниць Войцеха Бальчуна на посаду чільника "Укрзалізниці". 

  Попередній матеріал
  ДТП у Польщі: Автівка з українськими номерами врізалась в бар'єри і перекинулася, є загиблі
  Наступний матеріал
  На Львівщині бджоли покусали пасічника до смерті

  "Укрзалізниця" запускає новий швидкісний "Інтерсіті" Київ-Херсон

  "Укрзалізниця" шокована кліпом Зіброва: співака попросили більше не ходити по коліях

  На великодні й травневі свята "Укрзалізниця" запустить додаткові потяги

  "Укрзалізниця" подовжила термін курсування п'яти додаткових поїздів