5.ua

Кабмін уже забрав проект бюджету з ВРУ

  Наразі документ, що його в суботу зареєстрували в парламенті, відправили на доопрацювання. У фракції Партії регіонів пояснили – до нового бюджету чималі претензії мають як самі депутати, так і комітети. Тим часом, опозиціонери вимагають від голови уряду звітувати перед парламентом – чому проект бюджету на наступний рік готували таємно. Крім того, голова фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк закидає урядові невиконання запланованих параметрів цьогорічного кошторису.

  Олександр Єфремов, голова фракції ПР: «Есть много вопросов по составлению бюджета, по невыполнению в полном объёме бюджетной резолюции. Бюджет был отправлен назад для устранения данных недостатков. Цена на газ на сегодняшний день известна, По большому счету, по формуле ее можно на сегодняшний день приблизительно просчитать».

  Віталій Кличко, голова фракції "УДАР" у ВР: «Те, що головний фінансовий документ країни готується таємно, демонструє неповагу до виконавчої влади, до парламенту і також до громадян. Ми вимагаємо звіту прем’єр-міністра і його пояснень з цього напрямку. Це непрофесійна робота, як нам здається, всього уряду. Тому перед нами стоїть завдання – після уважного вивчення документа виправити перекоси, які виконавча влада, очевидно, знов закладає в бюджет».

  Попередній матеріал
  На Хмельниччині пройшов фестиваль стріт-арту [відео]
  Наступний матеріал
  ГПУ просить США видати Мельника "на умовах взаємності"
  Теги:
  Loading...