Фото regionews.ua

Кабмін розгляне санкції проти Росії у п‘ятницю

  Санкції проти російських компаній та діячів культури розглянуть Кабінет міністрів розгляне у п‘ятницю, 8 серпня.

  Відповідну пропозицію депутатам надасть урядовий комітет з підготовки санкцій, повідомив на прес-конференції в понеділок в Києві радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

  "Значна частина санкцій стосуватиметься питань економіки ... Зокрема, Національний банк пропонує уважно контролювати, ще з більшою ретельністю, роботу російських банків в Україні з метою недопущення перерахування ними грошей, спрямованих на тероризм ... Ті банки, які сприятимуть перерахуванню грошей з Росії, потрапляють під фінансові санкції ", - зазначив Геращенко, передає "Интерфакс-Украина".

  Також розглядається пропозиція про те, щоб банки РФ, які працюють в Україні, визначилися: будуть вони працювати в Україні або ж вони відкриють свої філії в Криму.

  Наступний момент санкцій стосуватиметься заборони в'їзду в Україну особам, які висловили свою "явно недружню позицію" стосовно України. За словами радника МВС, йдеться про російських діячів мистецтва, які підписали заяву на підтримку дій РФ по анексії Криму.

  Окрім того, міністерство закордонних справ готує список посадових осіб РФ, активно беруть участь у підтримці дій Росії по відношенню до України. "Розглядаються варіанти про заборону в'їзду в Україну членів Ради Федерації, які проголосували за введення в Україні військ. Це рішення було прийнято в березні", - зазначив радник Геращенко.

  Раніше сьогодні повідомлялося, що міністерство внутрішніх справ України готує ввести заборону на в'їзд на територію держави 500 діячам культури РФ.

  Попередній матеріал
  Росія збирається заборонити м‘ясо із США
  Наступний матеріал
  Міжнародні експерти успішно завершили четвертий день роботи на місці падіння "Боїнга"
  Теги: