5.ua

Кабмін посилює оборону і погрожує карою сепаратистам (оновлено)

  Майже сім мільярдів гривень Кабмін спрямує до спеціального резервного фонду, який створили для забезпечення оборони країни. Відповідний законопроект ухвалили під час сьогоднішнього зібрання.

  Для виділення цих коштів скоротять 30 бюджетних програм, зокрема – соціальних. Утім, після того, як країна буде захищена, в уряді обіцяють їх поновити. Окрім того, прем’єр заявив, що розподіл майна після виходу України зі складу СРСР був не завершений, тож офіційний Київ підготує правові документи про висунення претензії до Росії, яка, з його слів, незаконно залишила майно за собою.

  Обговорювали під час зібрання і ситуацію в Криму. "Референдум", який триває в автономії, Яценюк назвав "цирковим видовищем під режисурою Росії". Він наголосив, що Україна знайде усіх підбурювачів до сепаратизму, де б вони не були.

  Арсеній Яценюк, прем’єр-міністр: "Українська держава знайде всіх зачинщиків сепаратизму і розколу, які зараз під прикриттям російських військових намагаються знищити українську незалежність. Ми знайдем всіх – через рік, два – притягнем до суду і будем судити в українських і міжнародних судах! Земля під ногами буде горіти! Разом з нашими західними партнерами ми зробим все для того, щоб кожен, хто сьогодні себе вільно почуває під захистом російських автоматів, знав – відповідальність за сепаратизм і спроби повалення конституційного ладу настане. Жодного місця в світі не буде, де вони будуть себе вільно почувати. І Росія їх не захистить".

  Попередній матеріал
  Мінсоцполітики вважає кримчан українцями і начисляє їм пенсії
  Наступний матеріал
  Прокуратура відкрила справу проти росіян за захоплення газонасосної станції
  Теги:
  Loading...