5.ua

Кабмін надасть ще 10 млн для допомоги визволеним районам Донбасу

  Іще 10 мільйонів гривень додатково надасть уряд на закупівлю товарів першої потреби для звільнених на Сході територій. Зараз у цьому фонді – 6 мільярдів доларів. Про це на засіданні Кабміну заявив прем'єр Арсеній Яценюк.


  Він доручив міністерствам інфрастурктури, внутрішніх справ, охорони здоров'я та агрополітики формувати колони з гуманітарною допомогою та скеровувати їх на Донбас. Усе відбуватиметься під наглядом Червоного хреста. Що це за товари першої потреби і коли саме їх відправлятимуть – в уряді наразі не кажуть.

  Водночас, щодо російської "гуманітарки", яку близько трьохсот КамАЗів нині везуть до України, чільник уряду висловився досить різко. Каже: цинізму росіян немає меж, адже спочатку вони постачають на нашу територію терористів, зброю та військову техніку, а тепер вирішили привезти так звану "допомогу". Яценюк наголосив, що приймати її держава готова лише від Червоного хреста.

  "Вони би краще цих 300 КамАЗів пустих прислали росіяни, забрали своїх бандитів назад, і тоді не треба присилати гуманітарну допомогу" – порадив прем’єр.

  Попередній матеріал
  Харківські курсанти розпочали навчальні польоти
  Наступний матеріал
  На Полтавщині СБУ припинила злочинну діяльність групи, яка торгували зброєю
  Теги:
  Loading...