Микола Білокопитов / Віче

Кабмін готує реформу самоврядування за наказом Турчинова

   Виконуючий обов`язки президента України, голова Верховної Ради України Олександр Турчинов підписав указ, яким доручив Кабінету міністрів підготувати законопроекти щодо проведення реформи місцевого самоврядування.

  Про це йдеться у документі, розміщеному на сайті в.о. Президента України. 

  Реформа передбачає децентралізацію влади і розширення повноважень територіальних громад. Відповідні закони мають бути ухвалені у тримісячний строк.

  Також документом передбачено створити з метою узгодження позицій стосовно законодавчих змін щодо проведення в Україні реформи місцевого самоврядування та організації влади в регіонах робочу групу з представників Кабінету міністрів України, народних депутатів України (за згодою), представників Асоціації міст України (за згодою) та делегованих представників місцевого самоврядування і громадськості.

  "Кабінету міністрів України підготувати, внести та організувати супроводження у Верховній Раді законопроектів щодо проведення в Україні реформи місцевого самоврядування та організації влади в регіонах, передбачивши децентралізацію влади і суттєве розширення повноважень територіальних громад, формування виконавчих органів місцевими радами, розширення матеріальної і фінансової основи місцевого самоврядування, дієві механізми участі громадськості у прийнятті органами місцевого самоврядування рішень, та забезпечити прийняття відповідних законів у тримісячний строк", - йдеться в указі.

  Попередній матеріал
  У Слов'янську невідомі розстріляли автомобіль, загинув журналіст
  Наступний матеріал
  "Металіст" обіграв "Таврію" з мінімальним рахунком
  Теги: