Інавгурацію Президента України відвідають делегації Польщі та Японії  На сьогодні ж запланована зустріч політиків у Варшаві.


  Планує доправити на інавгурацію свого представника й уряд Японії. Про це заявив глава японського зовнішньополітичного відомства Фуміо Кісіда.

  Як ми уже повідомляли, Сполучені Штати на інавгурації новообраного Президента Петра Порошенка представлятиме віце-президент Джо Байден. Він прибуде разом із делегацією 7 червня.

  Джо Байден не лише святкуватиме, а й працюватиме. Віце-президент США планує зустрітися з представниками уряду України та обговорити плани на майбутнє, ситуацію на сході країни та підтримку, яку може надати уряд Сполучених Штатів. Нагадаємо, на попередню інавгурацію – Януковича – США надіслали чиновника нижчого рангу – радника президента з питань безпеки Джеймса Джонса.

  Водночас, як минулого тижня заявив речник російського президента Дмитро Пєсков, вони не отримували запрошення від української сторони, тож у графіку Володимира Путіна не заплановано жодних поїздок до України.  Попередній матеріал
  Десятки тисяч іспанців протестують проти монархії
  Наступний матеріал
  Тимчук: Кремль використає захоплені в Криму українські літаки для провокацій