І.Кириленко: Портнов залишається кандидатом на посаду чільника ФДМ

  Чи відмовився Андрій Портнов від претензій на керування Фондом держмайна? Точної відповіді на це запитання наразі немає. Ще вчора призначений урядом чільник приватизаційного відомства повідомив про свій самовідвід.
  А сьогодні вранці ще й запевнив, що фракція БЮТ вже знайшла йому заміну. Натомість, буквально за декілька хвилин після цього Портнов заявив, що під іншим кандровим рішенням він мав на увазі знов таки висування його ж кандидатури на посаду голови ФДМУ. Лідер фракції БЮТ у парламенті Іван Кириленко підтвердив, що Андрій Портнов залишається кандидатом на посаду чільника Фонду держмайна, бо від його особистого рішення це не залежить.

  Андрій Портнов, в.о. голови ФДМУ: "Я вчора зняв свою кандидатуру і після цього фракція розглянула і приняла нове кадрове рішення. Запитайте у фракції, яке кадрове рішення".

  Іван Кириленко, лідер фракції БЮТ: "Ми пропонували, пропонуємо і будемо пропонувати кандидатуру Портнова на фонд держмайна. Він готовий зняти, але ж не він, не тільки він особисто приймає рішення. Приймає рішення політична сила. Ми поки що яку кандидатуру подали – на ній і стоїмо".
  Попередній матеріал
  Портнов просить Тимошенко знайти йому заміну
  Наступний матеріал
  До 40 000 зросла кількість жертв землетрусу у Китаї
  Теги:
  Loading...