Гриценко: Президентський антикорупційний законопроект – неефективний

  Анатолій Гриценко переконаний, що антикорупційне законодавство яке запропоновано до розгляду у Верховній Раді президентом, у разі його ухвалення не зможе бути дієвим та ефективним. Про таке лідер партії «Громадянська позиція» заявив в ефірі «5 каналу».

  «Коли до влади прийшов Янукович – він одразу відтермінував, а на справді призупинив дію тих законів антикорупційних, які були прийняті в 2009 році, потім взагалі їх скасував. Простими словами сказати дозволив красти понад рік. Зараз зовсім нема ні яких антикорупційних законів. А те, що він вніс, навіть якщо його приймуть, не дасть результату, а в цьому переконаний більш ніж на сто відсотків», - заявив Гриценко.

  Гриценко пояснив, що на відміну від попереднього варіанту антикорупційного законодавства, президентський законопроект не містить положення про обов’язкове декларування видатків родичами чиновників. Це, на думку політика, дасть змогу чиновникам долучати до корупційних схем членів їх сімей.

  «З тих законів які діяли, Янукович вилучив найважливішу річ - обов’язок кожного чиновника, від Сільської і Селищної Ради до Верховної Ради, Кабміну та президента особисто, декларувати витрати своєї сім’ї, не тільки себе», - зазначив депутат.

  «Будуть бідні як церковні миші чиновники, по таким смішним деклараціям. А мільярдерами будуть їхні родичі», - підкреслив Гриценко.

  Попередній матеріал
  У Києві експонують скульптури імпресіоніста Едгара Дега
  Наступний матеріал
  Фани "Шахтаря" побилися в Римі... між собою
  Теги: