Грач розповів про порушення на виборах у Криму

  Про порушення виборчого процесу у Симферополі в ефірі телемарафону "Свобода Вибору" на "5 каналі" розповів Леонід Грач, народний депутат України.
  Леонід Грач, народний депутат України (КПУ): «Я видел, что происходило в Симферополе, я видел как последние часы автобусы с молодыми ребятками от участка, до участка  перевозились. У нас записаны, зафиксированы номера. Я видел как с бюлетнями голосования на дому машины уехали и до вечера их не было, в том числе отказали всем членам комиссий оппозиционных  партий. Я знаю факты, когда членам комиссий избирательных, подчёркиваю, наблюдателей, те которые пытались найти недостатки, которые противоречат закону, просто поудаляли  с комиссий. И наконец  зафиксированы обращения куда следует, скажем – город Феодосия, кем-то любимый, телекомпания городская транслировала весь день избирательные ролики и многое, многое другое можно говорить о том, что выборы далеко не честные».

  Також лідер кримських комуністів Леонід ГРАЧ вважає, що, "незалежно від остаточного оголошення результатів, вже зараз можна сказати про тотальну фальсифікацію місцевих виборів", що відбулася в Україні. Про це повідомояє УНІАН.

  "Попередні підсумки виборів - це торжество шахраїв. Це гримаса авантюристів з Партії регіонів: від голосування небіжчиків в Алушті, що ожили на одну годину, і до роботи у виборчкомах шестимісячних членів комісій в Львові. Прикладів порушень не злічити. Картина фарсу, що відбувся, проявила гнилість, криміналізацію режиму, котрий пішов на прямий, зухвалий обман народу, що перекреслив волевиявлення народу в Криму і по Україні в цілому", - цитує лідера кримських комуністів прес-служба.

  Л.ГРАЧ підкреслив, що в Кримській республіканській організації КПУ по всіх виборчих і дільничних комісіях зафіксовані численні порушення виборного законодавства, які на даний момент підсумовуються.

  На думку Л.ГРАЧА, на фальсифікацію виборів вказують "запротокольований підкуп виборців; завищений відсоток виборців, які проголосували вдома, що перевищує в кілька разів допустимі норми; організовані регіоналами "каруселі" з перевезенням автобусами груп молоді від однієї дільниці до іншої та багато дечого іншого".

  Л.ГРАЧ заявив, що "всім політичним силам треба об`єднатися для аналізу виборів, що відбулися, і для вироблення відповідної реакції".
  Попередній матеріал
  У ПР готові визнати будь-який вибір народу
  Наступний матеріал
  БЮТ вимагає перевиборів у деяких регіонах
  Теги: