ГПУ затримала колишнього голову Дніпропетровської ОДА

  Генеральна прокуратура затримала за зловживання колишнього Дніпропетровського губернатора, а нині - заступника керівника Державної митної служби Віктора Бондаря. Про це повідомив Гепрокурор Віктор Пшонка.

  Він зауважив, що це показник - прокуратура не переслідує вибірково чиновників минулого уряду. Бондарю закидають, що він зловживав службовим становищем з метою отримання особистої вигоди. Більше деталей - не повідомляють. Генпрокуратура також оголосила у розшук екс-голову Державного казначейства Тетяну Слюз - за те, що відомство під час її головування у ньому було причетне до нецільового використання т. зв. "Кіотських грошей". Йдеться про 380 мільйонів євро - кошти, за витрату яких порушили кримінальну справу проти екс-прем`єра Юлії Тимошенко.

  Віктор Пшонка, генеральний прокурор України: "Слідством встановлено використання коштів, отриманих за Кіотським протоколом, на суму більше 180 та 200 мільйонів евро. Розповідають, що ці гроші пішли на пенсії, а слідство говорить на сьогодні, що це не так. Всі гроші від Кіотського протоколу пішли через казначейство на один рахунок, а там були уже на цьому рахунку гроші, по яким повинна сплачуватися пенсія. Чо ж сьогодні ховають Слюз, вона екс-керівник казеначейства, хай прийде до слідства і розповість, що вона керівник, що вона вікривала цей рахунок в казначействі. Так ні, страшнувато розповідати, тому що їй повинно відповісти на запитання, а хто їй давав вказівку".

  Попередній матеріал
  Санта-Клаус подорожує світом [сюжет, відео]
  Наступний матеріал
  З паризького аеропорту евакуювали пасажирів
  Теги: