ГПУ призупинила наказ Мінприроди про анулювання ліцензії компанії "Венко Прикерченська"

  Проти ще одного рішення уряду виступила Генеральна прокуратура. Своїм протестом вона призупинила квітневий наказ Мінприроди про анулювання ліцензії компанії "Венко Прикерченська", яка отримала право користуватися надрами континентального шельфу Чорного моря. Це рішення Міністерства у Генпрокуратурі назвали неправомірним.
  ГПУ наголошує, що засідання необхідної Міжвідомчої комісії по цьому питанню не проводилось, а документи, які б мали передувати винесенню заборони - взагалі відсутні. Тому у Генпрокуратурі певні, що аналювання дозволу фахівцями Мінприроди навіть не вивчалось. Зі свого боку, заступник голови Секретаріату Президента Олександр Шлапак попередив, що розрив договору з ВЕНКО призведе до фінансових зобов`язань держави перед компанією у сумі до двохсот мільярдів доларів.

  Олександр Шлапак, перший заступник глави секретаріату Президента: "Інвестор, користуючись 47 статтею, направив тепер нам запитання на які нам треба буде відповісти і відповісти на них буде дуже непросто. І протягом 60 днів, якуб відповідь ми не надали, я переконаний, що ми будемо суб`єктами як держава розгляду питання у Стокгольському суді. Ми не маємо права в односторонньому порядку відтак, скасовувати ліцензію і піддавати такому ризику нашу державу. Хочу нагадати, що в гіршому випадку сума збитків яка буде інкримінована нашій державі складає понад 200 млрд. доларів".
  Попередній матеріал
  Сьогодні о 21.00 дивіться програму "Час інтерв`ю" з Юлією Тимошенко
  Наступний матеріал
  Україна - 84-та у рейтингу миролюбних країн світу
  Теги:
  Loading...