ГПУ проводить обшуки в Міністерстві оборони

  Слідчим відділом слідчого управління Головної військової прокуратури ГПУ здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом зловживання владою та службовим становищем службовими особами Міністерства оборони України, які входять до складу комітету з конкурсних торгів (ч. 2 ст. 364 КК України).


  Про це повідомляє управління зв'язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

  "Під час здійснення у 2014 році заходів щодо тилового забезпечення потреб Збройних Сил України зазначені особи використали своє службове становище всупереч інтересам служби та прийняли пропозиції учасників закупівлі паливно-мастильних матеріалів, що містили завищені ціни, в результаті чого державному бюджету України заподіяно збитків на суму понад 3 млн грн", - сказано в повідомленні.

  Як зазначається, з метою виявлення та фіксації обставин вчиненого кримінального правопорушення слідчим управлінням спільно з працівниками УБОЗ ГУ МВС України в Київській області проводяться обшуки за місцем роботи та проживання вищевказаних осіб, зокрема в одного із заступників Міністра оборони України.

  Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.
  Попередній матеріал
  Велика Британія погрожує Путіну новими санкціями
  Наступний матеріал
  Іспанія може визнати Палестину